پیام مدیر عامل

پیام  مدیرعامل

 

آرین سازه به عنوان یکی از بزرگترین برند های ساختمانی فعال در کشور در زمینه سرمایه گذاری و ساخت ، مشارکت ، نوسازی ، بازاریابی و فروش و مدیریت راه اندازی و بهره برداری مجتمع های تجاری اداری مسکونی ،گردشگری ، صنعتی، فرهنگی و ورزشی و… با اندوخته تجربی و تخصصی، با نگاهی متناسب با تغییرات روز در صنعت ساختمان ایران و به پشتوانه تجربه، مدیران و نیروهای متخصص، دانش علمی و عملی ، زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم، اعتبار و شهرت سهامدار خود، افق های جدیدی از کسب و کار را در عرصه داخلی و خارجی ترسیم نموده است.

تعریف گستره جدیدی از خدمات تخصصی به منظور نیل به اهداف سازمانی و ملی درکنار حفظ وجوه تمایز در قیاس با سایر رقبا ، آرین سازه را بر آن داشت تا با بازبینی ماموریت ها و متناسب سازی ساختارهای تشکیلاتی شرکت، زمینه های تعالی و توسعه خدمات رسانی به مخاطبین خود را در بستر تحولات بنیادین فراهم آورد. آنچه که در این رهگذر و با نگاهی گذرا به رویکرد جدید شرکت می توان مشاهده نمود حکایت از عزم جدی مدیران به بسط و تنوع بخشیدن به خدماتی است که با اعتبار این مجموعه در هم آمیخته و به عنوان سبد متنوعی از محصولات ارائه می گردد. تا بعنوان برند معتبر و شناخته شده ایرانی در امر صنعت ساختمان همچنان پیشتاز باشد.

از این رو آرین سازه با تخصص گرایی در حوزه های گوناگون ساختمان و توسعه این صنعت، فعالیت های متمایز در قالب 3 مجموعه تخصصی ، آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارایه خدمات در قالب های مختلف اعم از مشارکت و ساخت ،مطالعات اقتصادی ، کارگزاری فروش، بازاریابی و برندینگ ، مدیریت راه اندازی و بهره برداری و تبادل دانش اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک برند معتبر و متفاوت ، توانایی جلب اعتماد و بسط همکاری های تجاری را با کارفرمایان محترم خواهد داشت.

اینجانب با قدرشناسی از حسن اعتماد کارفرمایان معظم برند آرین سازه و با اعتقاد کامل به دورنمای ترسیم شده برای شرکت و با تاکید بر اصل «تمایز» ، به عنوان ویژگی و باور منحصر بفرد، امید دارد بتواند زمینه های جلب رضایت و اعتماد مخاطبین خود که مجموعه ای عظیمی از تولید کنندگان مجتمع های بزرگ ساختمانی کشور، خریداران ، صنایع پائین دست صنعت ساختمان و برندهای بین المللی می باشند را بیش از پیش فراهم نمائیم.

 

وحید احمدی

مدیرعامل