services

برندینگ

برندینگ

رسانه های دنیای امروز سعی می کنند که تصاویر مطلوبی از سطح فرهنگ و تمدن جوامع مختلف ارائه دهند . بازتاب این تصاویر را به وضوح در رسانه های گوناگونی مانند تلویزیون و اینترنت می بینیم . هرچه این تصاویر مطلوب تر و جذاب تر باشد گرایش توریست و گردشگر و در یک کلام توجه بیننده به آن منطقه بیشتر است .

خواندن ادامه
بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش

بازاریابی «Marketing» علمی است که دائماً درحال تغییر، تحول و دگرگونی می باشد. تغییرات بازاریابی ناشی از تغییر نیازها و سلایق و الگوهای مصرف در میان مردم و متقاضیان خرید کالا و خدمات می باشد . پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن لحظه ای آن بالاخص در صنعت ساختمان موجب تغییر در نیازها و الگوهای مصرف شده است.

خواندن ادامه
مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

این شرکت در راستای اهداف بلند مدت و با توجه به رابطه و شناخت بسیاری از برندهای مطرح و صاحب نام در صنعت ساختمان ایران و با ایجاد فرایندی جهت سهولت خانه دار شدن تمام اقشار اجتماع و همچنین بالا بردن انگیزه ساخت و ساز داخل کشور، براساس قوانین مدنی درخصوص پیش فروش ملک اقدام به تعریف واحدی مستقل بنام واحد حقوقی نموده است.

خواندن ادامه
بهره برداری

بهره برداری

مدیریت و بهره برداری از مجتمع های تجاری یک پدیده ی نوظهور است که علاوه بر کاهش هزینه ها، با افزایش رونق اقتصادی مراکز همراه است. اما باید توجه کرد که این بهره برداری اصولی است که باعث کارامدی آن می شود. امروزه یکی از مهمترین نگرانی ها در بین مدیران و بهره برداران مجتمع های چند منظوره اجاره فضاهای تجاری به بهترین شکل ممکن است که چه از نظر نوع محصولات و کالا و چه از نظر افکار و فکر مشتریان، به طور همه جانبه نیازها را تامین کند.

خواندن ادامه
مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت

آرین بهسازه برندی معتبر در کلیه بخش‌های ساختمانی بالاخص ساخت و ساز می‌باشد، که دارای توانمندی مالی، فنی و حرفه‌ای در زمینه مشارکت در ساخت املاک کلنگی یا مشارکت در سایر پروژه‌های ساختمانی با اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد، این شرکت با بهره‌مندی از توان مدیریتی بالا، نیروهای توانمند اجرایی و برخورداری و بهره‌مندی از دانش و تکنولوژی روز دنیا در امر ساخت و ساز آمادگی خود را در جهت مشارکت در پروژه های ساختمانی اعلام داشته تا در سایه همکاری و همیاری دو طرفه باعث ایجاد ارزش آفرینی دو سویه برای هر یک از طرفین شده و زمینه ساز تعالی و رشد و پیشرفت هر چه بیشتر خود و شرکاء را نسبت به قبل فراهم آورد.

خواندن ادامه