برندینگ

برندینگ

برندینگ

 

برندینگ مجتمع تجاری

 

 

بازارها و مراکز خرید و فروش قلب تپنده ی هر جامعه ای محسوب می شدند و هر چه رونق این مراکز بیشتر باشد ، نشان دهنده ی بهبود اوضاع اقتصادی جامعه است . با پیشرفت علم و تکنولوژی و تغییر ساختارهای جوامع در عصر حاضر مراکز خرید و فروش جوامع هم دگرگون شدند و امروزه شاهد حضور مجتمع های تجاری بزرگ و مگامال های بیشماری در سطح کلان شهر ها و شهرهای متوسط دنیا هستیم . این مراکز شرایطی را فراهم کرده اند که کسب و کارهای مختلف بتوانند درآنها حضور پیدا کنند و طیف وسیعی از برندها در معرض دید عموم مردم است . رسانه های دنیای امروز سعی می کنند که تصاویر مطلوبی از سطح فرهنگ و تمدن جوامع مختلف ارائه دهند . بازتاب این تصاویر را به وضوح در رسانه های گوناگونی مانند تلویزیون و اینترنت می بینیم . هرچه این تصاویر مطلوب تر و جذاب تر باشد گرایش توریست و گردشگر و در یک کلام توجه بیننده به آن منطقه بیشتر است . یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است مجتمع های تجاری می باشد . به علت میزان بازدید بالا و خرید و فروش گسترده ای که در این مراکز در جریان است و تاثیری که بر بهبود شرایط اقتصادی منطقه می گذارد امروزه شاهد افتتاح مجتمع های تجاری متنوعی در جوامع گوناگون هستیم که گاهی به عنوان یک جاذبه ی توریستی مورد استقبال قرار می گیرند.

هر مجتمع تجاری طیف وسیعی از نیازهای سلیقه ای و فکری جوامع را پوشش می دهد و سعی  می کند که عرضه ی محصولات و کالاها را به صورت منسجم و یکپارچه به بهترین نحو ممکن ارائه دهد .

 

موادی که باید مد نظر قرار گیرد : 1

– در طراحی مجتمع تجاری باید اندیشید که در چه مکانی قرار است احداث شود .

– سطح فرهنگ مردم آن منطقه .

– نیازهای مردم ان منطقه در چه سطحی است .

– چه کسب و کارهایی پتانسیل رشد و ارائه ی خدمات را در این مجتمع دارند.

–  وسعت و ابعاد مجتمع  تجاری

– تعداد مغازه ها و تعداد طبقات در نظر گرفته شده باید بر اساس مطالعات دقیق منطقه ای تعیین شود .

– مجتمع جدا از سایر فروشگاه ها و گالری ها باید به عنوان یک برند مطرح شود .

 

از آغاز فعالیت و برای یافتن جایگاه در بازار و میان مخاطبان باید برند و نام تجاری قوی و منحصر به فردی برای خود در نظر بگیرد و تمام سرمایه گذاری و نیروی خود را هم در همین راستا انجام دهید . هرقدر هم که هزینه و تبلیغات برای معرفی مجتمع تجاری در نظر بگیرید تا زمانی که روی برندینگ آن تمرکز نکنید به نتیجه ی مطلوبی دست نخواهید یافت .

برندینگ مجتمع های تجاری راهکارهایی به شما ارائه می دهید که مجتمع تجاری شما بالاترین سوددهی و بازدهی را داشته باشد و مردم با شوق و اشتیاق بیشتری به مجتمع تجاری شما روی بیاورند . همچنین فروشگاه ها و اشخاصی که مایل به داشتن غرفه و مغازه در مجتمع تجاری شما هستند زمانی مجتمع تجاری شما را انتخاب خواهند کرد که مجتمع تجاری شناخته شده و معتبری باشد و مراجعه کنندگان آن بالاست .

آرین بهسازه آمادگی خود را به منظور ارائه خدمات مشاوره ای درخصوص برندینگ مجتمع های تجاری اعلام میدارد . جهت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق ارسال پیام و یا تماس با ما در ارتباط باشید:

تلفن واحد فروش : 41956-021

پنل اس ام اس : 41956 021

فکس : 41956-021

ایمیل :  INFO@ARINBEHSAZE.COM